Plastikiniai langai ir jų priedai

APIE MUS

arventa

UAB “ARVENTA” dirbanti jau nepirmus metus, savo klientams siūlo aukštos kokybės produkciją iš Europos rinkos ir profesionaliai atliekama darbą. Prekiaujame kokybiškais vokiško profilio langais, 4,5,6 kamerų. Plastikinėmis lauko durimis. Šarvuotomis lauko ir vidinėmis durimis. Aliuminio konstrukcijomis. Vykdome įvairius projektus, nuo langų ar durų pardavimo iki montavimo su pilna apdaila. Stikliname balkonus, jei reikia keičiame šiferį į skardą.
Dirbame su namų bendrijomis, keičiame laiptinių langus. Rūsio langelius. Konsultuojame, paruošiame projektus ir sąmatas. Ypatingas dėmesys skiriamas montavimo darbams. Montuojame kokybiškai, naudojame visas reikalingas medžiagas. Dirba tik patyrę meistrai, suteikiame garantiją. Tik teisingai sumontuotas langas gerai laiko šilumą, gerai darinėjasi.
Palaikome švarą ir tvarką darbo vietoje, išsivežame šiukšles, jei reikia ir senus gaminius. Konsultacijas ir matavimo darbus atliekame nemokamai. Parenkame ir pasiūlome reikiamą profilį, kamerų skaičių, stiklų skaičių. Tai priklauso nuo statinio konstrukcijos ir vietos. Laikomės sutartyje numatytų terminų.
Norite sužinoti langų, durų ar balkono stiklinimo kainą, parašykite norimų gaminių matmenis, spalvą. Ar reikia montavimo, apdailos darbų, palangių. Jei neturite galimybės pamatuoti, paskambinkite tel.: 8 647 00002, 8 37 451712 ir viską suderinsime.

Mūsų šūkiai

Darbas atliekamas greitai ir kokybiškai

Padedame įgyvendinti bet kokią jūsų idėją

Konsultuojame, atvykstame ir išmatuojame - nemokamai.